| ChristinaO a întrebat:

Tot incerc sa descarc un fisier audio de pe trilulilu.ro,dar nu-mi iese nicicum.Am cautat pe google, dar niciun site nu-l ia:ori nu merge site-ul, ori il ia, dar nu e nimic in el.Sunt 30 de minute pe fisierul respectiv, deci, inteleg ca ar merge mai greu, dar chiar nu merge cu nici un site! Si am mare nevoie de el... ce-as putea sa fac? multumesc!

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

Nu merge sa descarci nimic audio de pe trilulilu, cauta pe youtube si descarca cu programul Atube il gasesti pe google.