| Miodrag_Marko_1997 a întrebat:

Am un PC de la Ultra Pro Computers! Detaliile lui sunt:
RAM:1Gb ddr, Procesor AMD Sempron(tm) 3000+ MMX, 3DNow,1,8GHz,placa de baza Phoenix-AwardBIOS v6. 00PG, si cu harddisk 250 gb si placa video NVIDIA GeForce FX 5500 DACTYPE Integrated 256 MB A.T.M. si cu Direct 3D! Cam cat ar costa pCul meu?

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Am vazut un PC desktop second hand asemanator pe internet, la 250 de lei (singura diferenta fiind hardul, de 40GB pe IDE). eu as zice 250-300 de ron. dar sincer, mai bine o dai sub 250, daca nu oferi garantie.