| Denis505 a întrebat:

Am un pc destul de vechi, cu o placa video foarte veche, placa este Nvidia GeForce 7200SE/7300GS, cu memoria de 256 mb si ceva de mi-o recunoaste windows-ul ca 512 memorie. Acum, intrebarea mea este, cum as putea sa o stric fara sa ramana nici un fel de urme? Adica sa nu para ca e de la vreun program, sa para ca e de la timp. Vreau sa o stric pentru ca sistemul meu actual mai poate fi folosit dar are nevoie de o placa video mai bunawinking si tinand cont ca sunt un copil de 14 ani, parintii meu spun ca nu-mi vor lua alta mai buna pana ce aceasta nu se strica big grin

1 răspuns:
| Stoian_Eliza_1987 a răspuns:

Deschide capacu scoate pc din priza, ia o bricheta si tinoe pe placa pina se arde un pic apoi inchide capacu si cheama pe tata laughing)