| AlinEdxy a întrebat:

Salut, am un PC foarte slab si as vrea sa stiu ce piese ar trebui sa imi iau sa imi ruleze CS:GO (ce placa video, cati G RAM etc.

Răspuns Câştigător
| kingersome a răspuns:

Ca să nu te chinui :
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
Memorie: 2 GB RAM
Grafică: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
DirectX: Versiune 9.0c
Stocare: 15 GB spațiu disponibil

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Eu am i3-4170, gtx 750 ti și îmi merge pe setări maxime (ultra) între 100-200 fps, depinde de mapă.
Dar poți să iei și componente mai slabe, și tot o să-ți meargă, îți dai seama

| kingersome a răspuns:

Păi de unde cumperi sau downloadezi jocul trebuie să îţi scrie,, min specs,, ceva de genu.

Răspuns utilizator avertizat