| GLaurentiu a întrebat:

Am un pc mediu, dar nu imi merg jocuri pe el nici macar GTA San Andreas, se misca in reluare.De ce? Am 3 gb rami, procesor AMD Athlon 64x2 Dual core 4200+ iar la placa video scrie 512 GeForce 6150SE Integrate RAMDAC.
Din ce cauza nu imi merg jocurile? varul meu are un pc mai varza si ii merg iar mie nu. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Pai, la tine stii cum sa primit cu calculatorul? fix ca omul o mina mai mare si una mai mica, asa si la tine, RAM e ceva e puternica, dar placa video poti sa spui ca e 0, de aceea nici n-o sa mearga jocurile, ia-ti si o placa video@

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Pai daca la placa video scrie 512 mb GeForce, procesorul e Athlon 4200 si ai si 3 GB rami, ori e windows`ul ori e jocul.
Nu are cum sa nu-ti mearga pe astea, un joc ca San andreas.