| SkrillexOMFG a întrebat:

Salut.Am un pc si nu stiu ce jocuri merg pe el.Astea sunt caracteristicile:
Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4 CPU 2. 80GHZ
Memorie RAM:2GB
Sistem de operare:Windows 7 32 biti
Placa video:Nume:VIAS3G UniChrome Pro IGP
Circuit integrat:VIAS3G uniChrom Pro IGP
Tip DAC:Internal
Memorie totala:256 mb
Rezolutie:1024x768(32bit)(60 HZ)
Monitor:Generic PnP Monitor
Puteti sa-mi mspuneti daca merge PES 2008, 2009,2010,2011,fifa 09, fifa 10, gta san andreas,call of duty world at war, call of duty4:modern warfare,assasin's creed 1, 2,brotherhood,revelation? Dau funda happy
P.S:Unele jocuri le voi juca si pe low daca e nevoiehappy

Răspuns Câştigător
| Galavan_Alex_2001 a răspuns:

Iti vor merge jocurile pana in 2007-2008 adica, fifa 06, 07, 08, gta sa, gta 3, need for speed most wanted, nfs carbon, prince of persia warrior within

| KodrutZ a răspuns (pentru Galavan_Alex_2001):

Pe S3 Unichrome? Ptiu, da' te duce capul rau de tot vad!
@SkrillexOMFG: Incearca, tata, incearca, insa nu iti fa mari sperante. Placa aia ruleaza bine joace de prin 2003-2004 maxim, si nici alea toate. Era slaba in 2004 cind a fost lansata, ce vrei sa ii ceri 10 ani mai tirziu?

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Placa destul de slaba, nu ai sanse!

| PurpleKusH a răspuns:

Avand in vedere ca jocurile astea mai nou aparute de 1 an 2 chiar au cerinte mari tiar trebui minim un pc pe 2 gb ram procsor i3 placa video geforce sau amd pixel shader 4.0 pentru pc tau poti juca jocuri gen gta san andreas fifa pana in 2009 dar daca vr sa stii dac aiti merg eun joc inainte sa-l descarci foloseste online http://www.systemrequirementslab.com/cyri