| P3TR3 a întrebat:

..
Ce sa ma joc pentru ca nu stiu ce jocuri sa ma joc. ceva mai mult de strategie (in afara de metin2..am jucat)
Cerintele pc'ului meu sunt:
Placa video:Intel(R) 82865G Graphics Controller
RAM:990mb
windows:Xp Deluxe
DirectXbig grinirectX 9.0c
Dac:internal
Display:1280x1024 (32bit) (60Hz)
Procesor:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80GHz
Sper ca am dat destule informatii. cele mai tari jocuri primesc funda...
Key Bye.& MSwinking anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexcoman34 a răspuns:

Vezi de exemplu un simulator economic de genul: patrician 3, caesar 3, Port Royale, Tropico 2
sunt alte jocuri care implica si ceva razboi ar fi: Rome Total War, Medieval 2 Total War, Stronghold Crusader, civilization 4/5, Rise of Nations sau Incearca Stronghold Crusader sau Cossacks, total war Rise of nations etc. O sa vezi care o sa-ti placa.Mie unu imi plac Stronghod Crusader, Cossacks.Bafta

1 răspuns:
| CRC98 a răspuns:

Age of Empires; Glest; Warcraft; cam astea sunt de strategie Metinul e un joc cam nasol si foarte multi hackeri straight face