| Fan7a a întrebat:

Am un server de minecraft pe hamachi si vreau sa joc cu un prieten si fratele meu, prietenul poate intra dar fratele meu nu, mentionez ca avem acelasi IP, versiunea de hamachi e aceeasi, firewallul este oprit.

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
De asta nu intra Blocare de IP.
Daca zici ca este acelasi IP si la hamachi (Nu cred) este o blocare de IP.
Daca erau alte IP mergea sa iti schimbe IP sau un program de schimbare IP si dup aceea merge.

| Fan7a explică (pentru Mihail2020):

Nu avem acelasi IP si pe hamachi, am incercat si cu un program de schimbare a ip-ului si nu a mers

| Planta55 a răspuns:

Foloseste un program de schimbare IP si dupa aceea merge.

| Fan7a explică (pentru Planta55):

Nu avem acelasi IP si pe hamachi, am incercat si cu un program de schimbare a ip-ului si nu a mers