| halogek a întrebat:

Salut, am un server de samp si am luat un gamemode de pe net, si cand vreau sa schimb ceva in fisieru.pwn din gamemode cu pawno, eu modific dar pe server nu apar modificarile

2 răspunsuri:
| SomeOne_1942 a răspuns:

Incearca sa dai un restart la server (inchide-l si deschide-l) dupa fiecare modificare pe care o faci in fisierul.pwn

| halogek explică (pentru SomeOne_1942):

Am dat restart, tot aia, de exemplu eu vreau sa scot creatorul gamemodului din credits, eu imi pun numele meu in locul lui si salvez si il bag in server, dau restart si nu s-a schimbat nimic la /credits