| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Am un telefon Samsung galaxy s3...
Si mi-am luat astazi jocul ala subary surf.
Am jucat acel joc cam 30 si ceva de minute...
Stiti butonul acela din mijloc de jos care dai pe el si te da in meniu.
Am apsat de 3-4 ori cand eram in joc ca sa vad cat e ceasul.
Da intrebarea mea e..Acel buton sa incalzit..adica e caldut si eu nu cred ca sa incalzit de la 2 3 atingeri.
De la ce sa incalzit acel buton din mijloc de jos?
A trecut 2 minute de cand am lasat jocu si le-am bagat la incarcat si tot caldut e.
De la ce se incalzeste?

9 răspunsuri:
| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Eu stiu. Ai grija ca jos acolo e softul lui, sa nu al arzi.
Lasal 2 ore cu bateria scoasa ca sa se linisteasca softul. El se incalzeste de la jocuri mai mari decat el.
Ai grija si fa cum am zis eu.
Bafta.
Funda?

| AsuRo98 explică (pentru Fleschin_David_1999):

Are procesoru quad core...
Si se incalzeste de la amaratul ala de joc?

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Da pentru ca swbui surf de obicei se foloseste la tablete cu android 3, 8

| AsuRo98 explică (pentru Fleschin_David_1999):

Pai si asta nu e un motiv...are 4.3 ..procesor 1.4 quad core.1gb ram...
Plus un coleg are iphone4 mult mai slab ca s3 si jaca acel joc si nu se intampla nimic.

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Vad ca acum s-a racit...da de ce se incalzeste de la un amarat de joc..ca la ce performante are n-ar trebui se complice cu jocu ala.
UP>>de-ce se incalzeste.

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Da dar ai zis ca se incalzeste butonul si sub buton in interior e softul. Asta inseamna ca nu prea il suporta.
Iati samnsung tab 4

| AsuRo98 explică (pentru Fleschin_David_1999):

Pai si ce jocuri sa iau ..sa ca suporte?

| Fleschin_David_1999 a răspuns:

Folosesti opera?

| AsuRo98 explică (pentru Fleschin_David_1999):

Folosesc...magazin play. si google chrome..rar internet normal.