| CosminMOTORBIKE a întrebat:

Salut, am un volan de pc, cea mai simpla intrebare care eu nu ii gasesc raspuns! Volanu se invarte la 180 de grade, credeti ca daca ii rup ceva se invate mai mult, dar nu e neparat in jocuri sa se invarta dar sa pot sa invart mai mult in realitate

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns:

Se va ivarti el mai mult dar nu va mai functiona

| CosminMOTORBIKE explică (pentru Mihaela_Sirbu_1997):

Da, l-am invartit cat am putut, si mi s-a rupt un fir csf, mai bine il cumperi din fabrica cum il vrei.

| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns (pentru CosminMOTORBIKE):

Trebuie sa iti spun ca ai o imaginatie...

| Mihaela_Sirbu_1997 a răspuns (pentru CosminMOTORBIKE):

Funda?

| CosminMOTORBIKE explică (pentru Mihaela_Sirbu_1997):

Crede-ma mi-am facut frana de mana cu schimbator homemade, si mi-a mers