| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 a întrebat:

Ma scuzati ca nu voi scrie cu cratima dar nu am timp!
am o intrebare despre jocuri!
Intrebarea este mai exista jocuri gen Bmw M3 Chalenge? ati vazut ca puteti sa mergeti si cu volanu nu in sensul ca iti cumperi volan si asa... te joci cu volanu din joc nu stiu daca veti intelege.
Ma rog daca credeti ca exista dati-mi o lista sau cate credeti dvs ca stiti! va rog
DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Aproape la toate jocurile cu masini merge Volan USB.Deci da exista si inca mai multe ca inainte.

| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 explică (pentru AnKuXor):

Nu ma refer la volan usb sau altceva... ma refer ca are jocu un volan care poti sa mergi din joc direct.

| AnKuXor a răspuns (pentru Sanchezz_Valentin_Alin_1973):

Te referi sa se vada jocu direct in masina sa vezi volanu nu?

| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 explică (pentru AnKuXor):

Da! Exact! Ma poti ajuta? Daca stii cateva jocuri...

| AnKuXor a răspuns (pentru Sanchezz_Valentin_Alin_1973):

Dar depinde ce PC ai, pentru ca jocuri noi sunt faine, dar iti trebuie pc bun.

| Sanchezz_Valentin_Alin_1973 explică (pentru AnKuXor):

Am PC bun cred. Ram 4 gb si placa video de 1 gb.