| GoodHell a întrebat:

Salut am un xbox classic daca il modez pot juca jocuri pentru xbox 360 pe el?

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Nu,jocurile pentru xbox 360 nu merg pe xbox clasic, dar cele de pe clasic merg pe xbox 360.
Eu iti recomand sa nu-l modezi deoarece se strica mai repede+nu te vei mai putea juca online

| GoodHell explică (pentru Alex1997fun):

Nu dealta dar vreau sa joc Assassin's Creed Broatherhood pe xbox-u meu si de asta.

3 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Nu face prostia sal modezi
sau daca totusi vrei cauta pe cineva foarte bun in asa ceva nu conteaza ca e mai scumpwinking

| dge18 a răspuns:

Nu cred... jocurile pentru clasic sunt pentru clasic si jocurile pentru 360 sunt pentru 360 doar daca exista jocuri pentru 360 si pentru clasic merge asa happy