| CezarAjutorul a întrebat:

Salut am vazut pe metin2 ro niste tipi clonati (sa le zic asa) care atakau in acelasi timp aveau acelasi tip de puteri si aveau atak de la distanta nici macar nu se apropiau de monstru si deja il omorau. puteti sa imi spuneti cum se cheama hacku (si daca e easymetin2 sa imi spuneti cum fac sa clonez boti)
We careva poate sa imi explice adica trebuie sa ai 3 conturi deschise cu acelasi lvl ca sa poti face asta sau care e faza ca cine mi-a spus ca aia nu sunt clonati ci sunt alte conturi (si daca sunt alte conturi cum fac sa atace asa repede de nu ii vad?)

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Acelea sunt 2 conturi diferite, nu sunt clone.Nu cunosc ce hack ar putea fi!

| CezarAjutorul explică:

Dragos vad ca tu sti ceva si ai putea sa imi dai un exemplu de hack cum sa iau boti de la gameforce? si daca nu sti sa imi raspunzi raspunde la asta: Tu ai spus ca poti deschide cate 3 dar pot fi doar eu (adica eu de 3 ori>?>>>>>)

| TheAnonym a răspuns:

Aia sunt boti pusi de GAMEVORGE daca vrei sa ai si tu ca ei nu se poate sa ai cate 3 desi poti fii dor tu si iti eu un hack de pe net dar ai grija ca unele hack uri sunt virusi