| cristi1995 a întrebat:

Cum fac easymetin2 sa functioneze pe Metin2 RO?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiezi un fisier in pack trebuie sa ai client de la mt2 uk

4 răspunsuri:
| cristi1995 explică:

Am uitat sa specific ca am easymetin2 UK

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funcioneaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack-ul care îl postez eu, este cel mai bun si cei ce l-au downloadat, pot aproba acest lucru: [url=http://www.e-fisierul.net/do.php?id=1699]Download EasyMetin2_ro_1. 0. 6. 1836[/url]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU doanladati hackul de aici este un keilogar care doreste doar sa va afle parola si userul si sa le trimita celui ce a poastat acel raspuns.
pentru cel ce a postat acel raspuns am un nr. impresionant de injuraturi de mamica familie etc... si pentru toti ce fac genul acesta de prosti.