| Ad0bE a întrebat:

am venit astazi cu a 2 intrebare care este : Vreau sa i-mi cumpar counter-strike 1.6 steam de pe programul lor www.steam.com si costa 10 euro de aici vine intrebarea cum platesc aia 10 euro? imi vine cu 10 eruo in plus la factura din luna respectiva? sau daca mi-am reencarcat cartela cu 10 euro pierd bani de pe cartela si nu mai pot sa sunt? CEL MAI CLAR, BUN SI RAPID RASPUNS FUNDA RESTU VOT

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Prin sms care costa 10 euro si primesti un cod sau pur si simplu cu cardul eu am platit prin sms.

| Kinkyz a răspuns:

Pe steam chiar acum costa 2$.
Iar pe steam.com poti sa iei numai cu cardul de credit(sau paypal). Daca vrei sa iei prin SMS incearca pe cumputergames.