| NoNameInAction a întrebat:

Salut, am venit cu o problema legata de tastatura laptopului meu.
Am observat nu de mult timp ca atunci cand vreau sa tastez TAB, imi pune si tab si Caps Lock. Asta nu e tot. Pe langa cele doua, tastele QAZ la tastare se unesc cu WS si X, scriind in loc de una singura qw, as si zx. Cum pot remedia problema? Problema apare si la cele doua taste de sus (! Si @).

1 răspuns:
| XPraFF a răspuns:

Ceau...pai ai cam 2 variante:
1) Reinstalezi windowsul: sunt 100% ca o sa se rezolve problema
2) Uita-te ince limba e----> Control Pantel-Region and Language-Formats-Format-English(United States).

Sper ca te-am ajutat! Funda?