| Danaila_Marius-Catalin_1998 a întrebat:

Salut, am o problema cu tastatura laptopului, nu am varsat nimic pe el, dar uneori (mai mereu) nu imi merg tastele : e, 3, space, caps lock ...Nu stiu ce sa ii fac, poate fi vreun virus, driver. nu stiu.Ce credeti ca ar trebui sa fac? FUNDA

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Sau poate fi jeg. Scoate butoanele si curata-le.

| MskDesign a răspuns:

In afara de tastatura mai fa si o curatenie generala la laptop.

| RaduTN a răspuns:

Curata tastatura si curata sistemul de virusi cu Avast Free Antivirus.

| AdrenalinTm a răspuns:

Sa o deschizi si sa o cureti nu e nici un vitus ai praf in ea sau deja are vechime si na