| DrinK95 a întrebat:

O sa incerc sa explic cat mai detaliat problema avuta cu tastatura, am apasat mai mult timp fara sa vreau tasta Shift din partea dreapta care a facut tastatura sa se blocheze sa nu mai mearga deloc,am restartat dupa care am unblat in setari din control panel am reusit sa o fac sa mearga iar numai ca acum are delay mare la tastare, spre ex cand intru in win si intorduc parola de user trebuie sa apas tasta cateva secunde sa apara litera dupa care trec la urmatoatre litera la fel dupa ce in final am reusit sa o tastez trebuie sa apas enter sa se initieze aici la fel trebuie sa tin apasat pe enter 3, 4 secuned sa il ia altfel se aude un mic bip in difozoru din unitate fara sa se intample nimic, bunnn se deschide sistemul tastatura merge fara acel delay urias de la inceput si acum daca vrei sa apas doua taste identice ca un numar 44 55 66 astept la a doua cifra cam o secunda sa treaca de la prima apasare ca altfel nu o ia face tot acel bip, nu este delay este ca un timer intre tastari daca apasa 121212 merge perfect ca si cum nu ar avea nimic acelasi lucru mai este si cu Tab nu pot apasa edcat la interval de o sec sau max 2 ca altfel nu o ia si Backspace la fel, de unde poate fi problema? am dezinstalat tastatura si am instalato iar face la fel ( nu e problema de la tastatura ca am probat 2... si al fel inainte de a intrat in win apasa pe caps si ledu merge perfect on off on off la fiecare aapsare dupa ce intru in winn iar acel timer care imi pune restrictie de interval pe apasare repetata a aceleiasi taste ). Sper ca sa inteles. Multumesc mult si astept un raspuns.

1 răspuns:
| DrinK95 explică:

Dau funda