| Drragos a întrebat:

Am vrut sa cumpar de pe Amazon "World of Warcraft Trading Card Game Archives Booster Pack", dar am vazut ca nu trimit in Romania. Intrebarea mea ar fi daca aceste pachete de carti se gasesc si in Romania la magazine, nu stiu gen Diverta. Daca stie cineva, dau funda!

3 răspunsuri:
| Drragos explică:

Cred ca nu ai inteles bine ce vreau big grin Ce anume sa descarc?

| mihnulet a răspuns:

Da! se gasesc dar in anumite magazine care se gasesg foarte rar doar la Bucuresti... dar sunt simplu de recunoscut pentru ca au in vetrina numai dicturi cu metin, shaiya, rift etc.
dupa mine mai bine ti-l descarcihappy

| Drragos explică (pentru mihnulet):

Cred ca nu ai inteles bine ce vreau big grin Ce anume sa descarc?