| ILoveMe2 a întrebat:

Am vazut ca exista carti "warcraft"(WoW)! Am doar una dintre ele: "Stormrage". O sa imi iau trilogia SunWell(Izvorul Soarelui) Dar pe acestea nu le gasesc in romania B

* World of Warcraft: Beyond the Dark Portal

* Warcraft: Day of the Dragon

* Warcraft: The Last Guardian

* World of Warcraft: Rise of the Horde

* World of Warcraft: Tides of Darkness

Warcraft: Legends
Warcraft: War of the Ancients Trilogy
World of Warcraft: Arthas: Rise of the Lich King

Le are cineva? Mi le poate da si mie? Daca nu trebuie sa le cumpar de pe amazon

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Daca vrei sa le cumperi, fugi de traducerea in romana ca dracu' de tamaie. Traducerea e execrabila.
www.bookdepository.co.uk
www.bookexpress.com
Ambele site-uri trimit in Romania, transportul e gratis si ai cartile acasa in maxim o saptamana.

| Madrill a răspuns (pentru Ionait):

Tu ai comandat de pe bookdepository? Daca da cum se face plata?

1 răspuns: