| Meruna13 a întrebat:

Am vrut sa intru pe steam doar ca era in modul offline si, logic, am vrut sa-l repornesc in modul online ..nu a mers asa ca am vrut sa intru din browser. nu a mers ( pagina mi-a dat o eroare de genu" An error occurred while processing your request.
Reference #97. c9fb4317.1482516701.2f1db7a9" ) ...am vrut sa intru de pe aplicatia. nu merge... aveti habar ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Safjkadeee a răspuns:

Steam-ul a intampinat niste dificultati acum cateva ore, posibil un atac DDoS dar acum ar trebui sa mearga foarte bine, eu sunt online.