| Maria_8895 a întrebat:

am si eu o intrebare.de cateva zile, cand intru uneori pe site'ul www.fanfiction.net, imi da eroare nu pot sa intru pe site.scrie asa: An error has occurred while processing your request.Please email this error message to via support@fanfiction.com.
ce inseamna asta? fundita promit.:*

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Posibil sa fie o problema de la ei, dar e posibil sa fie si din cauza browserului tau. Ai incercat cu un alt browser gen Mozilla Chrome. Iti sugerez sa folosesti Google Chrome e mult mai bun si sigur cand vine vorba de virusi si alte porcarii de pe net.
Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro.

| DorelSudoru a răspuns:

Siteul se updateaza sau a fost scos de pe google...asta trebuie sa fie(funda?)