| HεεЌεЯε a întrebat:

Salut, am vrut sa ma apuc si eu de jocuri de strategie,stiti voi,acele jocuri care te arata de sus,si tu iti alegi flancu,le comanzi, etc...
Este o singura problema la mine:
Nu stiu niciunul!
Aveam acum 2 ani un joc cu japonezi, care actiunea se petrecea in 1500-1600, parca asa.
Intrebarea mea este aceasta: Stiti si voi jocuri care le-ati ma-i jucat si care nu neaparat v-au placut?
Fiindca as vrea sa ma apuc si de acestea(ca,m-am jucat toate genurile, numai asta nu.)

1 răspuns:
| Razor4free a răspuns:

Blood Omen 2 - Combinatie intre Actiune - Horror - Strategie