| gmxromania78 a întrebat:

Am Wheelman, Call of Duty 4 MODERN WARFARE, GTA 4, PROTOTYPE, POSTAL 3 si altele asemanatoare cu acestea dar nu imi merg bine, imi merg foarte greu... de ce? Am la pc urmatoarele : 3 GB RAM, Placa video 1GB, 720 GeForce, grafica 3D, Processor 2.7 GHz, HARD-DISK 160GB, DVD-ROM. De ce imi merg jocurile acestea foarrrrte GREU? Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| SerbanSnake a răspuns:

Este normal,placa video si procesorul te trag in jos, mai alesc procesorul daca nu este dual core, prototype si gta 4 sunt jocuri ce cer mult peste ce ai tu,wheelman nu-i foarte pretentios dar repet daca procesorul nu-i dual core, asa se explica de ce nu iti merge bine, call of duty 4 ar trebui sa iti mearga decent, de postal 3 nu stiu cat cere, sper ca te-am ajutat, bafta!

| Benyb a răspuns:

Salut,ma, incearca sa dai detaliile la minim (rezolutie, claritate, etc).
Si ai mai multe sanse sa iti mearga desi placa video e slaba.Bafta!

| gmxromania78 explică:

Multumesc silviu08 siteul www.systemrequirementslab.com/cyri/ imi arata tot ce vroiam eu sa vad. Mersi.

| answers98 a răspuns:

GTA 4 mănâncă resurse și cand nu e pornit, Prototype are nevoie Dual-Core, Postal 3 rupe placa de baza. Insa COD4 ar trebui sa meargă binișor.De Wheelman nu am auzit.
Pe scurt : joaca ceva mai vechi.

| eddy123321 a răspuns:

V-ati mai gandit ca pot fi piratate?