| Vasii98 a întrebat:

Salut,am windows 7 si placa video de 256mb.Am descarcat un joc si zice ca am doar 60mb liberi pe placa video din 256mb.Ce as putea face? Cum as putea dedica mai multa memorie video?
FUNDA CELUI CARE MERGE!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge mai multe de pe desktop sau seteaza jocul la minim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe joc dai la properites si dai general si setezi acolo grafica, windows pe care il ai, windows xp ar fi bine sa ai, ca daca nu ai windows xp celelalte consuma multi mega din placa de video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai configuratia calculatorului prea nasoală pentru acel joc.

| alexmitzyy a răspuns:

Sterge mai multe de pe desktop sau seteaza jocul la minim.

| Vasii98 explică (pentru alexmitzyy):

Pai nu imi intra in joc

| alexmitzyy a răspuns (pentru Vasii98):

Dai click dreapta pe joc dai la properites si dai general si setezi acolo grafica, windows pe care il ai, windows xp ar fi bine sa ai, ca daca nu ai windows xp celelalte consuma multi mega din placa de video.

| Vasii98 explică (pentru alexmitzyy):

Ok mersi o sa vad

| alexmitzyy a răspuns (pentru Vasii98):

N-ai pentru ce.

| Vasii98 explică (pentru alexmitzyy):

Tot nu merge

| termopile480 a răspuns (pentru Vasii98):

Gogan2007@yahoo.com ai senzoru de la placa nul si nu merge de aia e asa traba sa ii faci back la placa daca nu cautama pe id ala

| alexmitzyy a răspuns (pentru Vasii98):

Ai configuratia calculatorului prea nasoală pentru acel joc.