| AnaKk1N a întrebat:

Am Windows 7 Ultimate(x86) cu urmatoarele cerinte:
2.4 Ghz Intel Celeron
1.25 GB RAM in DDR
512 MB placa video NVIDA GeForce FX500
SwifShader 2.0
Si eu as vrea sa ma joc Dead Space 1 iar cerintele de la Dead Space 1 sunt:
2.8 Ghz Intel Pentium IV
2GB Vista/Windows7 si 1GB XP
Placa video care imi cere la joc nu conteaza ca e (256 mi se pare)
Si imi mai cere SwifShader 3.0, iarasi eu am 2.0
Daca puteti sa-mi dati un link de download de la SwiftShader 3.0 si sa imi explicati cum se instaleaza as fi multumit!
P.S Dau funda!

Răspuns Câştigător
| iullyan22 a răspuns:

Intel celeron este cel mai ieftin tip de procesor iar placa video chiar daca are 512 nu compenseaza cu nimic. Nu poti sa rulezi dead space nici la cea mai joasa calitate. Daca nu ma crezi incearca sa vezi daca-l poti rula pe linkul acesta http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx