| Georgemy2 a întrebat:

Salut, am windows xp, stiu ca e vechi, dar problema e ca nu pot intra pe skype. Pe ultima versiune imi da o eroare, ce sa fac, iar pe versiunile mai vechi nu ma lasa sa intru, zice ca-s prea vechi versiunele. Funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Despre ce eroare e vorba? Daca e eroarea asta "Failed to get proc address for Get Logical Processor Information (KERNEL32.dll)" e din cauza ca nu ai XP SP3 in PC, probabil ai SP2.
Poti sa faci update la SP3 daca instalezi asta http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=24
In functie de ce PC ai iti sugerez sa iti instalezi Windows 7... Xp nu mai are sport de la Microsoft din aprilie si de acum incolo o sa ai din ce in ce mai multe probleme de compatibilitate cu programele si chestii de genu'
Sper sa te-am ajutat:D

| Georgemy2 explică (pentru DuDDy24):

Multumesc mult, da am sp2