| alintatul a întrebat:

Hello... tocmai mi-am instalat skype si sunt curios daca pot sa vad ce persoane mai sunt din acelasi oras sau judet cu mine? stiu ca la versiunile mai vechi puteai sa vezi persoanele conectate si neconectate din fiecare tara. la ultima versiune se pot vedea cine e online? si cum pot sa vad aceste persoane? funda happy

1 răspuns:
| TheSkyNow a răspuns:

Doar daca cauti cu search dupa oras, altfel nu poti vedea, si nici nu vad de ce ai putea. La search ai campul cu oras de completat, pui orasul dorit si search.
Online nu poti vedea care sunt dintre toti aia.