| Martin_Marian_1997 a întrebat:

Ar putea sa imi dea cineva un cont pe metin2 ro de lvl mai maricel va rog frumos? Orice server. Adaugati "marianbu2000@yahoo.com" Daca doriti sa imi dati. De preferat cu ceva iteme ramase happy Dau funda la cel mai bun! Mersii

Răspuns Câştigător
| Ionutz10Bogdan a răspuns:

Uite ti-as da eu unu de 30 pe geamini cu iteme bune lv 31 war corp da nu as avea incredere in tine

| Martin_Marian_1997 explică (pentru Ionutz10Bogdan):

Pai... eu pot sa iti dau funda chiar acum si sa imi dai tu contul daca nu mai joci... Nu ti-am zis sa-mi dai cont pe care mai joci dracului

| Martin_Marian_1997 explică (pentru Ionutz10Bogdan):

Eu ti-am dat funda. Daca vrei imi dai contul daca nu nu si punct da oricum daca nu dai foarte usor te raportez.