| Martin_Marian_1997 a întrebat:

Ar putea sa imi dea cineva un cont pe metin2 ro de lvl mai maricel va rog frumos? Orice server. Adaugati "marianbu2000@yahoo.com" Daca doriti sa imi dati. De preferat cu ceva iteme ramase Dau funda la cel mai bun! Mersi

Răspuns Câştigător
| Claussboss a răspuns:

Marti iti dau eu unul de 30 dar daca ai facebook.Ti-l dau acolo.Dar sa nu arunci ITM.Ca are Fms +8 cu paguba mare si Leu +9 cu max Pv

| Martin_Marian_1997 explică (pentru Claussboss):

Ok. Mersi... dar care marti? urmatoarea? am face book. zimil al tau

| Claussboss a răspuns (pentru Martin_Marian_1997):

Nu conteaza. Zimi ziua si facebook-ul meu estebig griniaconu Claudiu

| Martin_Marian_1997 explică (pentru Claussboss):

Sal. Auzi de unde esti? ca sunt mai multi diaconu big grin da mai bine adauga marianbu2000@yahoo.com