| PortablePlayStation a întrebat:

Salut, As avea niste intrebari legate de niste jocuri pentru PSP.
1. Stiti daca Saints Row Poate fii Jucat pe PSP?
2. Mai stiti si ale jocuri asemanatoare cu GTA (am jucat toate variatnele de gta pe PSP deci nu mai imi ziceti de ele happy ).
3.Stiti niste Jocuri Sandbox pentru PSP? de exemplu ca Minecraft Sau terraria?(pe Lamecraft il stiu big grin )

Cam atat. Multumesc Mult pentru atentie iar raspunsul cel mai de ajutor Primeste Funda. Dar mai inportanta e intrebarea a 3-a. big grin

2 răspunsuri:
| thewildnath a răspuns:

1.Nu.
2.Gangs of london?
3.Pe langa Lamecraft nu imi amintesc de alt joc asemanator cu minecraft...

| thed01 a răspuns:

3. Minecraft-ul bate tot b-) laughing