| ShtephShiShht a întrebat:

As dori sa achizitionez un PS2. Vreau sa il iau chiar daca e mai "vechi" si nu se mai fabrica jocuri sa il butonez din pat si sa ma joc. Nu vreau sa iau acum Xbox 360, poate la iarna ca sa nu dau dublu pe el si sa stea degeaba in fata mea. Intrebarea e : Merita un PS2 sa imi ard jumatate de an pana la iarna cu el? Daca da ce jocuri imi recomandati?

Funda + Vot

3 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Hey! Aici ai toate jocuriile + screen shto
http://www.gamespot.com/games.html?platform=7

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Gta san andreas
gran turismo 4 sau 5
Alice (e o politista agent sercet scuze)
WWE 2008
Bad boys 1 daca i pentru ps 2
Need for Speed Carbon
Transformers : The Game
PES 2013
Need For Speed Most Wanted : Black Edition
Space Invaders: Invasion Day : (AKA Space Raiders)
te uiti pe siteul http://www.buygames.ro/ps2.htm daca vrei si cumparale da pe poza sa vezi cum e si in jos de tot sau sus de tot iti arata ce gen de jocuri preferi apasa de ex Actiune
FUNDA!+VOT

| mariandlm87 a răspuns:

Sincer eu am un ps2 de cand eram mic ...nu e cine stie ce la grafica dar decat sa il iei cu 400-500lei ca asa e unul nou mai bine pui vreo 300 si iti iei un xbox360, eu am ps2, psp si xbox360