| teo812 a întrebat:

AS dori sa achizitionez un PS3 nou,si nu am habar de nimic ce trebuie sa fac cu el [modare,firmware, treaba cu jocurile, ce inseamna fat32 etc] si am nevoie de ajutor

2 răspunsuri:
| Molnar_Sami_1969 a răspuns:

Fat 32 este o modalitate de formatare a hard-diskului si este folosit pentru win milenium. win98, actualmente nu se foloseste, win 7 sixp formateaza in ntfs

| teo812 explică (pentru Molnar_Sami_1969):

Ok,si treaba cu modarea? Am mai avut un PS2, cu chip si a trebuit facuta doar odata, si la acest tip este tot cu chip sau trebuie facuta modare de mai multe ori?