| emy_7844 a întrebat:

BUNA TPU. As dori sa imi achizitionez un e-book insa am o problema. Cum se introduc cartile in e-book? Iar daca se introduc de unde pot sa le iau? sau trebuie sa cumpar carti digitale? AM MARE NEVOIE DE AJUTOR INTRUCAT ADOR CITITUL! VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Charmant a răspuns:

Deci daca cumperi e-book, poti lua carti digital dar si sa iti iei pe calculator si sa il bagi pe e-book prin usb
Cartile nu sunt scumpe in caz ca vrei sa le cumperi ele sunt de la 1 dolar la 15 dolari.Cam cat costa in magazine.