| heRoinGrG a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste jocuri care le pot rula pe laptopul meu care are urmatoarele specificatii: Procesor: dual core de 1.6 GHz, 2 Gb ram, placa video ati 128 mb. As dori daca se poate sa imi spuneti jocuri dupa 2005, 2006 fara pretentii mari de grafica (pentru ca evident nu am cu ce)...dar totusi sa aiba grafica acceptabila. Multumesc anticipat, fau funda.

1 răspuns:
| Dragomir_Virgil_Andrei_1987 a răspuns:

Masini :gta vice city; nfs carbon; nfs undergrond 1si2; nfs most wanted; nfs undercover.actiune area51; cs; fear1. tiruri:eurotrucksimulator1; 18 wheels of steel haulin