| zNetII a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa stiu ce jocuri ar rula pe un pc cu urmatoarele specificatii:

Procesor Intel Pentium Dual CPU e2200 2.20 ghz

PLaca video Gigabyte Radeon r5 230 1024 mb DDR3

2 gb ram

Sistemul de operare Windows 7 32 bytes.

Procesorul face probleme mari, deoarece acesta nu duce multe jocuri, daca ati putea da exemple exacte de jocuri ce ar putea sa ruleze.Si doresc exemple clare de jocuri, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ai pe google.
Numele jocului urmat de system requierements.
Iti arate 2 situri
Labtes nu stiu cum si game date.
Intruduci ce ai mai sus si iti arata.

| zNetII explică (pentru Crackman):

Am spus ca doresc exemple clare de jocuri, nu sys req lab si gamedata

| MihaitaMihai1989 a răspuns:

Samp, cs source/1.6, hitman 2 silent assasin, far cry 2, need for speed most wanted(ala vechi) max payne 2 fall of max payne si bully cam atat stiu