| Cristi888 a întrebat:

Salut as dori sa-mi spuneti ceva jocuri misto care merg pe pcu meu gen nfs, gta, battlefield
Procesor i3-3220, 6gb ram ddr3, placa video nVIDIA geforce gt 630 2gb

Răspuns Câştigător
| Gameru a răspuns:

Iti merge orice joc frate splinter cell blacklis, battlefield 3.Ca mie imi merge pe Intel pentium dual core e2160 1.8ghz(x2)-3.6 ghz, 2gb ram ddr2, placa video 1 gb ddr5 128 biti si imi merg perfect, tie mai perfect.Nu te lua dupa sistem requiments pe net fa-ti ca iti merge orice joc funda?

| Cristi888 explică (pentru Gameru):

Mersi, mda eu m-am luat dupa system requirements...

| Gameru a răspuns (pentru Cristi888):

Nici sa nu te iei ca e fake
Cu stima
Florin.