| Cristian12321 a întrebat:

As dori sa stiu daca adaug 15e in steam wallet prin paypal voi primi o suma mai mica in wallet? nu stiu daca sunt taxe si chestii de la steam/paypal si imi e sa nu ma trezesc cu 13e in loc de 15e datorita taxelor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

In Wallet o sa iti apara 15e dar o sa platesti undeva la 15, 40 euro datorita comisioanelor.

| Cristian12321 explică (pentru Intruder19):

Multumesc! si inca o intrebare, pot adauga banii in steam wallet prin paypal fara sa am un cont bancar legar de contul paypal?

| Intruder19 a răspuns (pentru Cristian12321):

Daca ai bani in contul de paypal ar trebui sa mearga.

| Cristian12321 explică (pentru Intruder19):

Multumesc de ajutor!