| Mariusmarin19971998 a întrebat:

Salut as dori sa stiu niste pareri in legatura cu ce mouse sa aleg dintre :
1 Mad Catz RAT pro x modelul 8000 dpi
2 Razer Mamba tournament edition chroma 16000 dpi
As dori pareri sincere si mai ales de la cunoscatori, multumesc.

Răspuns Câştigător
| H5K a răspuns:

Bun pentru cs go? Zowie fk1/2, steelseries 300/700, razer deathadder chroma. Nu am idee de ce vroiai alea 2... Pentru cs nu se cauta DPI, se cauta senzor bun, cs-ul se joaca cu 400-800 dpi...

4 răspunsuri:
| H5K a răspuns:

Salut. Pentru ce cumperi? Si de ce dintre alea 2?

| Mariusmarin19971998 explică (pentru H5K):

Salut am un Logitech g502 si m-am gandit sa il schimb cu unul din alea doua, ai o idee mai buna? sau sa raman pe asta?

| Mariusmarin19971998 explică (pentru H5K):

Vroiam UNUL BUN PENTRU cs go

| Mariusmarin19971998 explică:

Steelseries rival 700 imi iau daca zici ca e bun