| TheAnnon69 a întrebat:

Salutare,salutare! Frecvent mouse-ul meu (razer mamba chroma Te) se opreste in timpul meciurilor de cs:go. M-am informat si m-am decis sa-l schimb cu unul Zowie din seria EC (mentionez ca sunt dreptaci si am palma de 19 cm). Vreau sa imi spuna cunoscatori in domeniu care e diferenta dintre ec1-a si ec2-a si care e mai potrivit pentru mine, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Greutatea lui si un pic lungimea amice nu poate nimeni sa iti spuna e vorba de cum il simpti tu mai comod deci trebuie sa te duci sa le incerci intr-un shop oke?