| Sinane a întrebat:

Salut, as dori site-uri de pe care sa dowlandez sims2 (mai dragut) gratis si care sa mearga desigur. Dau fundita.

1 răspuns:
| DorothyAnn a răspuns:

Uite, jocurile sims sunt cautate => ca la magazine sunt scumpe, logic! daci pe net nu se prea gasesc gratis, adica ce prost ar pune un joc de milioane de lei pe net in loc sa-l vanda? poti doar sa-l piratezi, ceea ce nu este prea crestineste din punct de vedere al lumii virtuale, adica este furt la drumul mare!