| Annalina99 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum dowlandez Sims2 si de pe ce site va rog mult de tot

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna! Eu zic sa nu iti iei Sims2 de pe net. Unele au o gramada de virusi. Si mie mi-s-a intamplat de multe ori sa ma incapatanez si sa descarc Sims2 de pe net. Si supriza! Aveam calculatorul plin dar plin de virusi, mi-se inchidea mereu straight face. Iti recomand sa cumperi Sims2 happy. Pentru ca cele cumparate niciodata nu vor avea virusi. A, si inca ceva. happy, Sims2 ar cam costa intre 50-100 ron ( nu este mult ), difera de magazine. Sper ca te-am ajutat! :*