| GabiIancu2001 a întrebat:

Salut.As vrea sa cumpăr și eu acest laptop de gaming, vreau laptop nu PC și am văzut acest laptop pe altex la un preț super bun. Ma interesează dacă e bun pentru light gaming, sunt la început cu gaming-ul și nu sunt deloc pretențios. Laptop Gaming MSI Katana GF66 12UD-285XRO, Intel Core i5-12500H pana la 4. 5GHz, 15.6" Full HD, 16GB, SSD 512GB, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB, Free Dos, negru. O părere va rog? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Depinde ce vrei sa joci. Pentru competitive e decent.

1 răspuns:
| Andrei0003 a răspuns:

"Vreau laptop, nu PC"
Păi cum vrei laptop dar nu vrei PC din moment ce laptopul e un PC?