| anonim_4396 a întrebat:

As vrea să cumpăr un cont pe server-ul de SA-MP B-Zone (nu contează care dintre ele: 1, 2 sau 3)

Voi da banii primul dacă omul mi se pare că este de încredere, nu am nici cea mai mică intenție de a da țeapă cuiva!
Înainte să dați un mesaj pe mess, mai bine ați lăsa un comentariu si aici, fiindcă nu folosesc prea mult mess-ul.

ID Contact: tedypetrisor@yahoo.com (mess)
Astept oferte, în funcție de nivel. Prețul "default" pe care îl ofer este: 5 euro, poate creste (desigur), dacă nivelul sau averea este mai mare decât cea obisnuită!

1 răspuns:
| artimetcu a răspuns:

Ca "default", ofer 5 euro + contul meu pe B-Zone, nivel 8, 170 gold cu 100k si un Phoenix (182k).