| florinasdf a întrebat:

Salut, as vrea sa iau internet prin fibra optica de la digi (rcs & rds), dar la mine in oras nu exista sediu de la digi, exista doar de la tvsat, pot avea internet de la digi daca nu au sediu in orasul meu? (dau Funda)

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca nu exista sediu cel mai probabil nu au nici fibra trasa prin oras. Trebuie sa mergi la sediu si sa intrebi, sau sa le trimiti un email aici: clienti@rcs-rds.ro si sa intrebi daca in orasul tau au fibra optica si pot sa-ti faci abonament la ei.