| andreiz112 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar o placa video si m-am gandit sa fac video-uri pe youtube dar nu stiu cu ce (la gaming placa mea video nu e suficient de buna) ajutati-ma

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu conteaza doar placa video laughing Trebuie sa tii cont si de procesor, si de gb rami etc..degeaba ai tu gtx titan daca ai procesor duo 2, 5 si 1 gb ram si ceva rolling on the floor

| andreiz112 explică (pentru userul7200):

Tipule, nu ai inteles

| userul7200 a răspuns (pentru andreiz112):

Pai cum cu ce? La program de filmat te referi?

| TechGuyTpu a răspuns:

Daca te referi sa faci bani sa cumperi o placa video, forget it... cere bani de la mama, tata, bunica sau strange to cumva

| AmXjKr a răspuns:

Poti face cu tutoriale (cum se face un forum, cum filmezi, cum editezi video etc.), Photoshop sau gaming.

connect ze.laleagane.ro