| IonitaRobert3920 a întrebat:

Salut.
Aș vrea să îmi fac un pc pe piese dar nu ma pricep prea bine, am ca buget 2800 de lei
dacă se poate să-mi facă cineva un wishlist.

Răspuns Câştigător
| randomgui a răspuns:

Asteapta, acum este cel mai rau moment pentru a cumpara un PC de gaming, cei de la nVidia tocmai au anuntat seria 11 de placi video care va fi pe rafturi pe 20 septambrie si cei de la Intel vor anunta seria 9 de procesoare toamna asta deci cel mai bine astepti.

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Cum a spus şi Keed, dar dacă vrei neapărat ceva acum, îţi pot da un PC gata făcut care duce majoritatea titlurilor frumoase.

https://mediagalaxy.ro/......-free-dos/

3000 lei, cu 200 peste bugetul tău, dar da, pe piese ieşi mai ieftin, eu doar ţi-am recomandat un PC ok, apropiat de suma care o vrei.

Mult noroc big grin