| andrymyrytz a întrebat:

Salut as vrea sa imi iau un pc numai pentru jocuri care este mai bun:inte core i3 3.0ghz,2gb rami, video nvidia 8400gs 512mb si celalalt inte pentium e6500 2.9ghz,2gb rami, video nvidia gt220.Pe care din astea 2 imi merge mai bine gta4 si pe rezolutii mai mari?

3 răspunsuri:
| Sm0k3 a răspuns:

Nu oi avea probleme da te costa...laughing)

| BestOfTheBest a răspuns:

Nu e prea bun adica este dar cu timpul va fi depasit usor. eu iti pot recomanda ceva daca vrei.un procesor 4corre/4 gb ram/ placa video 2 gb si nu ai probleme cu el 2000 de ani

| andrymyrytz explică (pentru BestOfTheBest):

Daca aveam buzunaru mare fii sigur ca imi luam un quad core, 4 gb rami, si un gtx.