| MaybeSomeone a întrebat:

As vrea sa imi spuneti parerea voastra... stiu ca e un calculator cam slabut dar macar as vrea sa stiu daca e bun de ceva Intel(R) Celeron(R) CPU 2. 66GHz 2.68GHz, 512 MB of RAM Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service pack 3

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Placa video nu ai? Sau ai integrata?

| MaybeSomeone explică:

Ramu stiu ca e mic dat nu vreau sa pun mai multi din cateva motive 1 am un laptop cu 6 GB laughing si stau si ma joc pe acelamai e si din cauza placii video care nu prea imi permite laughing ar fi ceva gen;; ''placa vigeo '' : WTH 1GB ram? imposible BOOOM! tongue
si imi merge greu cand ma joc jocuri care au multe pluginuri s/sau multi playeri laughing ca imi merge bine da ma simt cam ciudat gen ma gandesc ca e calculator ar trebui sa fie f bun si ma gandesc si la unu care se dau mari ca au chestii gen Intel dual core in pc sau alte chestii si eu am un ''pc din cablle stone'' si as fi vrut sa stiu daca am dreptate da cristi m-a incurajat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva de el dar daca vrei sa te joci pe el nu o sa iti prea mearga jocurile din cauza ramului ca este mic

| Onlyshadowsinmylife a răspuns:

De acesta am si eu doar ca i-am schimbat Ram-ul si placa video, In rest pare sa mearga normal! 1

| Maier_Cristi_1997 a răspuns:

Buna am si eu un calculator asemanator ce pot sa zi merge ff bine am si jocuri mari pe el si il a de 8 ani si nu s-a ars nimic! NU e un calculator slabut ca merge numa ca trebuie sa ai rabdare in unele cazuri. Doar nu conparii jocurile 2012 cu acel calculator ca normal nu le va primi pe toate. Bafta!

| MaybeSomeone explică (pentru Maier_Cristi_1997):

Asta e adevarat... Majoritatea jocurilor incep sa nu mi fie ( clasice) geja parca sunt ''depedente'' de RAM de memoriecea ce pe mine nu ma impresioneaza. Un joc care e foarte frumos desi nu are o grafica asa '' tare'' si nu cere multi RAM'i e Sanandreas happy A fost un joc gandit pentru toatalumea